Чи будуть мирні переговори? Розпочалися таємні переговори між США, ЄС та Україною

Життя

Згідно з повідомленнями, США та Європа розпочали конфіденційні переговори з Україною про можливість мирних переговорів з Росією, пише ukrainianwall.

Повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну триває вже понад 20 місяців. Україна намагається вигнати ворога зі своєї території за допомогою партнерів. Водночас американський чиновник заявив, що США та ЄС обговорюють з Україною можливість мирних переговорів з Росією.

Як повідомляє NBC News, неназваний чиновник сказав, що обговорення відбуваються конфіденційно з українським урядом. Вони почалися на тлі занепокоєння американських і європейських чиновників щодо тупикової ситуації на фронті, а також можливості подальшої військової допомоги Україні.

Адміністрація президента США Джо Байдена заявляє, що не бачить жодних ознак готовності Путіна до переговорів з Україною. Західні чиновники стверджують, що Путін вважає, що може “перечекати”, доки Сполучені Штати та їхні союзники не втратять внутрішню підтримку у фінансуванні України або поки постачання зброї Києву не стане надто дорогим.

Зокрема, вони обговорювали можливі поступки з боку України для досягнення угоди. Ці “делікатні” розмови, за словами офіційних осіб, відбулися минулого місяця під час зустрічі представників 50 країн у рамках Рамштайнської контактної групи.

Адміністрація США стурбована тим, що увага громадськості до війни в Україні зменшилася з початком конфлікту між Ізраїлем і ХАМАСом. Чиновники побоюються, що це може ускладнити отримання Україною додаткової допомоги.

Як повідомляється, Україна матиме час до кінця року або трохи більше, перш ніж почнуться більш активні та термінові дискусії про мирні переговори.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA