Драма 8-річної Емілі: спочатку смерть, потім полон у терористів

Життя

Історія 8-річної Емілі Ханд, яку вважали загиблою під час нападу ХАМАСу на кібуц Бееррі 7 жовтня, шокувала світ. Її батько, який втратив дружину кілька років тому, зітхнув з полегшенням, коли йому повідомили про її смерть: “Це було благословенням”. Як повідомляє РБК, нещодавно з’ясувалося, що Емілі, ймовірно, жива і перебуває в полоні угруповання ХАМАС.

Том Хенд, батько Емілі, приїхав до Ізраїлю з Ірландії як волонтер близько 30 років тому. Він одружився в кібуці Беері, де та оселився. Кілька років тому його дружина померла від раку, і він залишився сам з донькою. Коли ХАМАС напав на кібуц, Емілі провела ніч у друзів. Батько не встиг її забрати. Під час нападу було вбито понад 120 людей, а деякі були викрадені.

Коли Ханд був евакуйований, він чекав новин про Емілі. Коли йому повідомили про її смерть, він з полегшенням сказав, що це було благословенням, адже полон терористів — це найстрашніше.

Фотографія Емілі та слова її батька стали вірусними. Люди з усього світу співчували йому. Однак 31 жовтня родині повідомили, що Емілія, швидше за все, жива і перебуває в полоні разом зі своєю подругою та матір’ю.

Старша сестра Емілі, Наталі Хенд, звернулася до неї та інших заручників по телебаченню: “Ми робимо все можливе, щоб повернути вас додому. Ми вас дуже любимо”.

Емілі має подвійне громадянство — Ізраїлю та Ірландії. Ірландська влада пообіцяла допомогти родині. Ця історія шокувала весь світ своєю трагедією і несподіваним поворотом подій. Люди моляться за визволення маленької Емілі та інших заручників з терористичного полону.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA