Які дві страви обов’язково мають бути на столі в новорічну ніч 31 грудня

Життя

Щороку для новорічної ночі ми прагнемо приготувати найсмачніші страви, щоб потішити себе та своїх близьких. У 2023 році нашим головним покровителем стане Зелений Дерев’яний Дракон, який, як відомо, є вкрай вибагливим гурманом із витонченим смаком. Щоб забезпечити удачу і радість у новому році, необхідно врахувати його вподобання при виборі страв. Зелений Дракон обожнює свіжі та соковиті овочі, особливо зелені. Вважається, що вони приваблюють щастя і процвітання. Тому на столі обов’язково мають бути різноманітні салати, багаті на овочі, зелень і сир. Які ще страви потішать Дракона:

Дві найкращі страви, які обов’язково мають бути на столі в новорічну ніч 31 грудня 2023 року, щоб потішити Зеленого Дракона

“Оселедець під Шубою”

Які дві страви обов’язково мають бути на столі в новорічну ніч 31 грудня

На новорічному столі має бути присутня риба, що символізує достаток і багатство. Однією з найпопулярніших і найвитонченіших страв з рибою є знаменитий “Оселедець під шубою”. Цей салат складається з шарів оселедця, відвареної картоплі, свіжої моркви, цибулі та буряка, які змащуються майонезом. “Оселедець під шубою” запам’ятовується своїм привабливим зовнішнім виглядом і неповторним смаком, який напевно підкорить серце Зеленого Дракона.

Класичний салат “Олів’є”

Які дві страви обов’язково мають бути на столі в новорічну ніч 31 грудня

Безумовно, новорічний стіл не може обійтися без класичного салату “Олів’є”. Це популярна страва, що складається з відвареної картоплі, моркви, огірків, зеленого горошку, маринованих огірків і вареного яйця, які змішуються з майонезом. “Олів’є” – смачна й ситна страва, вона неодмінно підкорить смакові рецептори Зеленого Дракона, принісши в дім удачу й радість у новому році.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA