Ідеальні чоловіки чи кошмарні зодіакальні знаки? Дізнайтеся, хто з них на першому місці

Гороскоп

Кожна жінка мріє побудувати ідеальні, міцні та гармонійні стосунки зі своїм обранцем.

В уяві кожної жінки існує мрія про вірного, ласкавого і люблячого чоловіка, з яким вона буде і в бідності, і в багатстві, і у хворобі, і в здоров’ї.

Але, на жаль, є особистості, які згідно з порадами астрологів, можуть легко перетворити життя пані на земну філію пекла.

Виділимо найкращих 4 знаки

№1 Овен

Хочете додати у своє життя адреналіну? Тоді сміливо будуйте стосунки з Овнами! І будьте певні: спокій поїхав у тривалу відпустку від вас трохи далі.

Чому? Відповідь проста: бараняча впертість (у цьому випадку — це не просто оригінальна метафора, а констатація гіркого факту) та егоїзм проявлятимуться з кожного питання, а ваші претензії не братимуться до уваги.

Слабкою втіхою можна вважати швидке “охолодження” Овнів після гніву, його готовність представника знака зробити для вас усе (але тільки якщо ваші бажання не заважають його планам).

№2 Близнюки

Якщо ви не хочете, щоб у вашому житті все було легко і нудно, то тоді познайомтеся з Близнюками! І можете бути на 100% впевнені — нудьги у вас точно в житті не буде.

Близнюки терпіти не можуть сталість, тому вони постійно перебувають у пошуках нового і невідомого. А їхні постійні зміни настрою чи зміна намірів доведуть до істерики кожного, хто їх погано знає.

Одразу варто зазначити, що Близнюки не потерплять зради (навіть якщо приводом став їхній флірт з іншою людиною). А через ваш необачний вчинок вони трансформуються з “білих і пухнастих” на кривавий ураган, який змете все на своєму шляху.

№3 Діва

Чоловік-Діва педантичний і акуратний у кожній справі. Не дай Боже вам поставити чашку на два сантиметри далі встановленого для неї місця або забути вимкнути світло у ванній кімнаті!

Ви можете відразу морально готуватися до багатогодинних лекцій на тему: “Яка ти неакуратна марнотратниця!”. А якщо ви запізнилися або затрималися, то “гасіть світло”.

Діва вам пригадає кожну дрібницю: від зневаженої віри у ваші слова до загиблих нервових клітин у боротьбі з переживаннями щодо вашої персони. Варто відразу зазначити, що представників цього знака “підключати” до домашньої роботи справа марна.

Тільки нерви даремно витратите. Діви страшенно ледачі. Вони довго “розгойдуються”, щоб виконати дрібну роботу. Щодо робіт великого масштабу і говорити не варто.

Вам пред’являть тисячу доводів, згідно з якими їх не можна використовувати в конкретному виді діяльності.

№4 Риби

Творча особистість, яка постійно витає в далеких світах. Якщо ви хочете набути статусу “заміжня” чисто для “галочки”, то це до Риб.

Тоді ви станете щасливою власницею дорослої дитини з проблемами, що з цього випливають. Тобто, чоловіка-Рибу потрібно буде жорстко контролювати у всіх питаннях, піклуватися про його здоров’я, забезпечувати комфорт і затишок. І не Бог вам випадково зірватися на

Риб, пред’являючи їм накопичені претензії!

Тоді на вас чекає не просто істерика з боку чоловіка, а цілий несамовитий спектакль.

У результаті цієї “вистави” ви самі готові будете покаятися у своїх гріхах, захочете пробачити Рибам усе, що тільки можна, і заново почнете жити в колишньому режимі.

Варто тільки зазначити, що такі концерти Риби можуть “проводити” і самостійно за великого скупчення людей (у торгових центрах або навіть на вулиці).

Це відбувається через те, що Риби, попри свою крихкість, вправні маніпулятори. І якщо вони відчують, що ви йдете, то будьте готові до такої “емоційної вистави”.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA