Єрмак: Україна вже на 70% наблизилася до перемоги, але фінальний етап буде найскладнішим

Життя

Перемога України у війні з Росією — питання часу, проте шлях до неї ще довгий. Таку думку висловив глава Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв’ю журналістці Наталії Мосійчук? пише dialog.

За словами Єрмака, неможливо точно передбачити, коли саме завершиться ця війна, адже на її перебіг впливає безліч факторів. Проте він впевнений, що Україна вже подолала левову частку шляху до перемоги. “Якщо порівнювати зі 100-метрівкою, то 70 метрів ми вже пробігли”, – зазначив Єрмак.

Водночас глава ОП наголосив, що останні 30 метрів до фінішу — найважчі. Україні ще належить пройти через численні випробування та прориви. Тому Єрмак закликав українців утриматися від передчасного святкування перемоги, адже це може призвести до фатальних наслідків.

Нагадаємо, Росія розв’язала війну проти України з метою бліцкригу, проте завдяки героїчному опору українців ці плани було зірвано. Наразі конфлікт набув затяжного характеру. Україна в цій боротьбі має підтримку всього колективного Заходу, тоді як Росію підтримують лише Іран та Північна Корея. Попри складнощі, Україна продовжує послідовно рухатися до перемоги.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA