Королівський дуо в стилі ‘active wear’: Кейт Міддлтон і Вільям вражають спортивним стилем

Зірки

Шанувальники королівської сім’ї завжди приходять у захват, коли справа доходить до спортивних досягнень Кейт Міддлтон.

Принц і принцеса Уельські продовжують їздити Великобританією. Цього разу Вільям і Кейт вирушили на захід, присвячений психічному здоров’ю. Спортивний семінар організував благодійний фонд SportsAid, а члени королівської сім’ї як головні посли доброї волі просто не могли його не відвідати.

Ця організація спрямована на розвиток інклюзивних видів спорту. Волонтерам важливо, щоб людина з будь-якими особливостями здоров’я могла знайти себе і займатися улюбленими активностями без будь-яких перешкод. Принц і принцеса не упустили можливості спробувати себе в незвичайних видах змагань. Не секрет, що подружжя — великі шанувальники спорту і з величезним задоволенням не тільки відвідують різні змагання як глядачі, а й самі намагаються підтримувати активний спосіб життя, а також долучати до цього своїх дітей.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Як і годиться, вся увага публіки була прикута до загальної улюблениці Кейт Міддлтон. Принцеса з’явилася на заході в штанах, білій футболці та кедах. Зверху вона одягла синій піджак, який завбачливо зняла перед тим, як спробувати свої сили в різних видах спорту. Кейт завжди вирізнялася підтягнутою фігурою і відмінною вправністю, тому за дві секунди обіграла чоловіка Вільяма в голоблі та вийшла з гри переможницею. Він просто ахнув.

“Ми виграли два рази! Я думаю, що вони справді прекрасні люди та здібні спортсмени. Вони обидва хочуть бути кращими, а між ними відчувається здорова конкуренція”, – зауважили спортсмени, яким довелося грати за команду принцеси.

Принцеса Уельська обожнює різні види спорту

Голбол — це паралімпійський вид спорту, розроблений спеціально для слабозорих людей. Гравці в обов’язковому порядку надягають під час гри на очі пов’язку, а як орієнтир використовують тактильні лінії та дзвіночки.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA