Міністр Кулеба різко відреагував на заклики до переговорів з Росією

Життя

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловився щодо пропозицій вести переговори з Росією в умовах війни, що триває. У своєму пості в соціальних мережах він нагадав, що протягом 2014-2022 років Україна провела близько 200 раундів переговорів з Росією і досягла 20 угод про припинення вогню, які, втім, швидко порушувалися російською стороною, пише УНН.

“Для тих, у кого коротка пам’ять. Протягом 2014-2022 років Україна провела майже 200 раундів переговорів з Росією, в результаті яких було досягнуто 20 угод про припинення вогню. Проте всі вони швидко порушувалися Росією”, – зазначив Кулеба.

Жоден з раундів переговорів чи угод про припинення вогню не завадив Путіну розпочати повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року, підкреслив міністр. “Ті, хто зараз пропонує Україні вести переговори з Росією, або не поінформовані, або дезінформовані, або підтримують Росію”, – резюмував Кулеба. Він застеріг, що переговори зараз — це пастка, яка лише дасть Путіну можливість перегрупуватися для подальшої агресії.

“Ми не повинні та не потрапимо в цю пастку”, – підкреслив глава МЗС України.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA