На українців 28 жовтня чекає мінлива погода: детальний прогноз по регіонах

Погода

Сьогодні, 28 жовтня, погода в Україні буде досить мінливою. Невеликий і навіть помірний дощ очікується у північних та східних областях, а також на Чернігівщині та Сумщині. Водночас на решті території країни опадів не передбачається. Про це повідомляє УкрГМЦ

Щодо вітру, то він буде дути переважно із західних та північно-західних напрямків. Його швидкість становитиме 7-12 м/с, а пориви сягатимуть 15-20 м/с. У Карпатах пориви вітру можуть бути ще сильнішими — до 25 м/с.

Температура повітря також змінюватиметься в залежності від регіону. У південних областях вона становитиме 19-24°, на заході та півночі – 10-15°, а на решті території країни коливатиметься в межах 13-18° тепла. На сході України стовпчики термометрів можуть показати до +20°.

Що стосується столиці, то в Києві сьогодні очікується невеликий дощ. Вітер буде дути із заходу та північного заходу зі швидкістю 7-12 м/с, пориви до 15-20 м/с. Температура повітря становитиме 13-15° тепла.

Таким чином, 28 жовтня погодні умови в різних регіонах України очікуються дещо різними. Загалом день буде хмарним, з дощем та поривчастим вітром. Температура повітря залишатиметься помірно теплою для цієї пори року.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA