Не рекомендується заводити ці п’ять рослин у будинку, де живуть люди похилого віку

Сад город

Дивно, але кімнатні квіти можуть приносити як користь, так і шкоду. Ви впевнені, що не купили рослину-вампіра, яка живиться вашою енергією?

Про неймовірні властивості деяких рослин ходять легенди. Ці “зелені друзі” здатні на дива, про які ми зазвичай не замислюємося. Деякі квіти можуть притягувати щастя і любов, а інші своєю енергією допомагають зцілюватися. Однак у Всесвіті існує баланс, і ми не повинні забувати про “зелених хижаків”. У той час як одні рослини виступають в ролі донорів, інші можуть бути справжніми вампірами, крадучи енергію у людей. Які квіти особливо небезпечні для літніх людей?

Монстера

Монстера

Тропічна монстера вважається королевою всіх рослин-вампірів. Ця ліана відома своєю здатністю живитися найяскравішими емоціями. Важливо пам’ятати, що без належного догляду монстера може стати причиною конфліктів і сварок, навмисно відштовхуючи вас. Вона поглинає позитивну енергію навіть від гостей, які захоплено роблять рослині компліменти. Монстера — сильний оберіг, але водночас і вампір, який може висмоктати всю вашу енергію до останньої краплі.

Циперус

Циперус

Ця рідкісна кімнатна рослина дуже схожа на донора. Здавалося б, вдень вона допомагає відновити енергію і дає сили для подолання труднощів. Однак після заходу сонця циперус починає висмоктувати вашу енергію. Вночі він робить це більш інтенсивно, ніж відновлює вдень. Тому його краще не ставити в спальні, особливо людям похилого віку.

Папороть

Папороть

Багато людей обирають папороть для прикраси своїх осель через її привабливий зовнішній вигляд. Однак мало хто знає про його негативні властивості. Наприклад, коли рослині не вистачає сонячного світла, вона може забирати вашу енергію. Папороть може допомогти вам, але за високу ціну. Ті, з кого постійно “висмоктують” енергію, відчувають сильну втому і часті головні болі. Тому важливо уникати розміщення папороті в кімнаті, де живуть люди похилого віку.

Шефлера

Шефлера

Шефлера — незвичайна рослина, яка може бути корисною для людей з інтелектуальною діяльністю. Вона забирає енергію у людей, щоб зберігати її у своєму листі на майбутнє. Якщо у вашому домі немає кризи, то ця рослина не буде використовувати вашу енергію. Тому важливо не залишати її в приміщенні з людьми похилого віку.

Розмарин

Розмарин

Розмарин виконує захисну функцію, нейтралізуючи негативні енергії, заздрість і погані думки. Однак, щоб мати можливість захищати вас, розмарин повинен черпати енергію від людей. У цьому випадку людська енергія стає його основним джерелом сили. Сама по собі ця рослина приносить більше користі, ніж шкоди. Але через її вампіричні звички краще уникати розміщувати її біля людей похилого віку.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA