Несподіванки погоди з 23 по 25 жовтня: які “фокуси” готує для України природа

Погода

Погода в Україні протягом наступних кількох днів очікується досить мінливою. Вночі 23 жовтня та вдень у західних та північно-східних областях очікується невеликий дощ, на решті території країни істотних опадів не передбачається, пише УкрГМЦ. 24 жовтня ситуація залишиться аналогічною, без істотних опадів на більшій частині території країни. Проте 25 жовтня слід очікувати посилення дощової активності: вночі дощі у західних областях, а вдень помірні, місцями сильні дощі на всій території України.

Щодо вітру, то 23 жовтня він посилиться до 15-20 м/с, а на високогір’ї Карпат — до 25 м/с. Це торкнеться північної частини країни. 25 жовтня сильний вітер очікується на південному заході.

Температурний режим найближчими днями також буде нестабільним. Вночі 23 жовтня стовпчики термометрів покажуть 8-13 градусів, вдень – 14-19, на заході та півночі – 11-16 градусів тепла. Водночас на півдні вночі 12-17 градусів, вдень 21-26 градусів тепла. 24-25 жовтня очікується поступове зниження температури на 4-6 градусів.

Тож найближчими днями варто бути готовими до різких змін погоди — дощів, посилення вітру та температурних коливань. Будьте обережні та уважні!

Джерело фото: create.vista.com
PROUA