Нумерологиня назвала вкрай небезпечні дати другої половини жовтня 2023 року

Гороскоп

Попереджений — значить озброєний. Ті, хто вірять в езотерику і магію чисел, зобов’язані обвести в кружок ці потенційно складні дні місяця.

Виявилося, що є кілька потенційно небезпечних дат у найближчі два тижні жовтня, які варто запам’ятати, щоб потім не говорити про везіння або невезіння, а також не посилатися на ретроградний Меркурій.

16 жовтня

Здавалося б, що такого в понеділок. Чому число 15 негативно впливає на нас? Підказку, за словами експерта, дає таро-нумерологія, де кожна цифра прив’язана до того чи іншого аркана. 15 – це аркан Диявола, що говорить про спокуси та спокуси.

“Зверніть увагу, як ви проведете цей день — які думки, бажання приходитимуть. Якщо залежні від грошей, постійно маніпулюєте партнерами, то простір вам дасть підказки, як поліпшити своє життя”, – розповідає нумерологиня Ірина Лідерман.

22 жовтня

Ще один складний день – 22 жовтня. І хоча це число — над знак, цифра вищого духовного порядку, але в нашому випадку вона показує непередбачуваність енергій дня.

У таро-нумерології 22 – це Блазень, людина без професії. І цього дня теж невідомо, куди вас понесе. На випадок, щоб не накоїти лиха, від нумеролога є рекомендація: провести цей день із дітьми.

“Якщо немає своїх, то відвідайте племінників, братів, сестер. Спілкування згладить усі кути та дасть змогу вам відкритися з нового боку”, – підказує експерт.

23 жовтня

23.10.2023 – у сумі цифр виходить 13. Це аркан Смерть

Якщо у вас є стосунки, які вже віджили своє, цього дня ви можете відчути бажання все негайно завершити — не варто йому опиратися, так проходить ваша трансформація.

Інша річ, підкреслює нумеролог, як до цього поставитися. Якщо з радістю, то на місце віджилого і старого дуже швидко прийде нове. І стан справ буде набагато кращим за колишній.

25 жовтня

Повна дата виглядає так: 25.10.2023. У сумі теж 15

За словами експерта, цього дня також варто уважніше поставитися до спокус і спокус, не піддаватися їм.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA