Передбачення кінця війни в Україні: експерти радять готуватися і не втрачати надії

Гороскоп

Відомий екстрасенс Макс Гордєєв, використовуючи методи передбачення майбутнього, прогнозує, що повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну може закінчитися в теплі місяці наступного року. Про це повідомляє інформаційне агентство ukrainianwall з посиланням на УНІАН.

“Важко з упевненістю сказати, що війна закінчується. Цього року цього точно не станеться. Але мої прогнози вказують на те, що активна фаза бойових дій може завершитися навесні або влітку наступного року. Звісно, за умови, що українська армія дотримуватиметься нинішньої військової стратегії. Сподіваємося, що 2024 рік принесе перемогу”, – сказав експерт.

Він зазначив, що наразі є ознаки поступового зниження інтенсивності бойових дій.

“Я бачу багато симптомів відновлення. На мою думку, листопад 2023 року буде дуже успішним місяцем для України. Звичайно, можуть бути якісь важливі битви, але загальна тенденція вказує на те, що війна скоро закінчиться”, – додав експерт.

Раніше екстрасенс Макс Гордєєв зробив прогноз подій, які чекають на Україну в листопаді, і відповів на питання про можливість звільнення окремих територій і закінчення війни.

Він спрогнозував, що Україну чекає економічна криза і проблеми з електроенергією, але в цілому ситуація буде стабільною. Експерт також зазначив, що спостерігається певна стабілізація у розвитку подій.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA