Плануєте садити цибулю восени? Ось як забезпечити високий урожай

Сад город

Якщо ви плануєте садити цибулю восени, скористайтеся цими порадами, які допоможуть вам забезпечити безпеку та успіх вашого врожаю. Це допоможе вам зберегти врожай і досягти успіху в садівництві. У цій статті ми поділимося корисними порадами щодо посадки цибулі восени разом з ProstoWay. Відомо, що багато садівників висаджують цибулю під зиму, щоб зібрати її рано навесні. Такий підхід забезпечує додатковий простір для інших дачних робіт.

Але важливо дотримуватися правильного графіка посадки. Найкращий час для цього — жовтень, але листопад також може бути прийнятним, але існує ризик. Пам’ятайте, що важливо посадити цибулю так, щоб вона встигла вкоренитися, але не мала можливості викинути суцвіття.

Як садити цибулю восени

Час для посадки цибулі настає, коли температура вже не така низька, але ще тримається вище нуля не менше 7-10 днів. Вибираючи сорти цибулі для посіву восени, зупиніть свій вибір на тих, які перебувають у стані спокою до середини січня.

Перед посадкою підготуйте ґрунт золою та мінеральними добривами.

Щоб цибуля не вимерзла, засипте її тонким шаром ґрунту, не менше 3-4 сантиметрів. Місце для посадки вибирайте там, де буде достатньо сонячного світла, з рівною поверхнею, щоб уникнути застою води, який може зашкодити цибулі.

Цибуля, висаджена рано, може прорости та випустити перші сходи. Однак не варто зволікати, оскільки рослини можуть не встигнути вкоренитися.

PROUA