Погляд Термінатора на старіння: Відверті зізнання Арнольда Шварценеггера

Зірки

Арнольд Шварценеггер — легендарний актор бойовиків, культурист, колишній губернатор, і просто герой дитинства багатьох. Але навіть він не владний над своїм віком, і 76 років дають про себе знати.

Ім’я залізного Арні знайоме, мабуть, усім. Як і тема, яку в недавньому інтерв’ю порушив актор. Старіння — той етап життя, через який проходять усі. І якщо навіть 20-річні молоді люди щиро скаржаться на головний біль при різкій зміні погоди, то що робити ровесникам Шварца, який впевнено наближається до восьмого ювілею? Відповідь дає сам культурист.

Під час бесіди на The Howard Stern Show колишньому Термінатору поставили запитання про те, як він переживає неминучі вікові зміни. Арні самоіронічно зізнався, що щодня, стоячи перед дзеркалом, каже собі з посмішкою “Так, ти відстій”. Колись сталеві м’язи вже не здаються непробивними, навіть трохи обвисли. Та й про вік актор ніколи не мислив у такому ключі.

“Я взагалі ніколи не думав, коли мені було 30 чи 40 років, що це станеться зі мною. Це просто відстій!” – каже Арнольд.

При цьому зірка зазначає, що для нього втрата колишньої зовнішності — особливо болючий процес, порівняно з іншими людьми. Адже мало хто здатен похизуватися такою статурою, яка була в нього в найкращі роки. Однак про всі труднощі старіння культурист говорить з посмішкою, і це не може не тішити! Так, можливо, його руки вже не такі міцні, як 30 років тому, але це не скасовує всіх його заслуг і любові аудиторії. До того ж будьмо чесними, і у свої 76 він має вигляд нітрохи не гірший за багатьох чоловіків, які йому в діти годяться. І, головне, Шварценеггер зберігає колишній ентузіазм і не засмучується через неминуче.

“Чи засмучений я цим? Ні, тому що я нічого не можу з цим зробити… Я сповнений енергії, я сповнений ентузіазму. Я так само емоційний, як і в 30 років. Я просто завжди бачу перед собою гори, на які можна піднятися”, – зізнається Шварц, і, здається, краще сказати неможливо.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA