Погода на 9-11 листопада: Все, що потрібно знати

Погода

9 листопада. Що на нас чекає сьогодні ввечері? На південному сході та сході країни очікується помірний дощ, в той час, як в інших областях пройде лише невеликий дощ. А в Карпатах готуйтеся до мокрого снігу. Як повідомляє УкрГМЦ, вдень істотних опадів не очікується, хоча у східних областях можливий невеликий дощ. Щодо температури, то вночі очікується 3-10° тепла, а на заході країни навіть 0-5°. Вдень стовпчики термометрів покажуть 7-12°, а в південній частині країни ця цифра може сягнути навіть 15°.

10 листопада буде без опадів, що дає нам трохи спокою. Але вже 11 листопада ситуація зміниться. В Україні, окрім сходу, очікуються дощі, а в Карпатах варто бути готовими до мокрого снігу. Щодо температури вночі, то вона становитиме 0-7° тепла, а на узбережжі морів може бути навіть до 10°. Вдень стовпчики термометрів покажуть 7-13°, а на півдні країни очікується найтепліший день з температурою від 14 до 19°.

Щодо вітру, то очікується північно-західний вітер з подальшим переходом на південно-східний зі швидкістю 5-10 м/с. 9 листопада місцями у східних областях, а протягом 11 листопада в Україні, крім заходу, очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA