Помста російським окупантам: Українці вбили понад 100 ворогів під час святкування

Життя

Українські захисники помстилися російським окупантам за смерть бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Закарпатської області, які загинули два тижні тому внаслідок російської атаки. За словами Роберта Бровді, командира роти ударної авіації “Птахи” з позивним “Мадяр”, українці завдали потужного ракетно-артилерійського удару по зосередженню 810-ї окремої бригади морської піхоти РФ у Херсонській області. Удар був нанесений у день свята російських ракетних військ та артилерії, коли окупанти зібралися на церемонію нагородження.

Не дивлячись на ретельне маскування та приховування концентрації військ, українцям вдалося завдати точного удару. За словами командира, 25 російських військовослужбовців було вбито та понад 100 поранено. “Відплата. Відплата за наших хлопців. За закарпатську бригаду. Звертайте увагу на некрологи та пабліситі з окупованого Криму”, – сказав Бровді. Він також радить росіянам звернути увагу на повідомлення біля головного військового госпіталю імені Бурденка в Москві.

Українці вбили понад 100 ворогів під час святкування

Українські військові дають відсіч у відповідь на загибель своїх побратимів. Кожна атака російських окупантів на українських захисників призводить до значних втрат у живій силі та техніці. Злагодженість дій Збройних Сил України та висока мотивація українських воїнів дозволяють їм ефективно протистояти агресії. Ворог на власному гіркому досвіді переконується, що за свої злочини проти України він може розраховувати лише на реванш та відплату.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA