Попередження від банків: Обмеження та блокування рахунків і карток клієнтів ПриватБанку та монобанку

Життя

Фінансові установи, такі як ПриватБанк та monobank, активно інформують своїх клієнтів про можливе призупинення доступу до їхніх рахунків та блокування банківських карток. Це стосується випадків, коли банк виявляє підозрілі фінансові операції та грошові перекази, що порушують встановлені фінансові правила. Про це повідомляє Кременчук Тудей.

Юристи опублікували детальні роз’яснення, які суми можна безпечно переказувати з однієї банківської картки на іншу, щоб уникнути блокування рахунку. Наприклад, ПриватБанк встановив щомісячний ліміт у 200 платежів на загальну суму до 3 200 000 гривень на рік.

Що стосується міжнародних операцій, то дозволено не більше 50 переказів на загальну суму до 400 000 гривень. В онлайн-банку monobank ліміти становлять не більше 50 переказів на добу та до 150 переказів на місяць. Важливо зазначити, що максимальна сума однієї транзакції не повинна перевищувати 60 тисяч гривень.

Варто зазначити, що ці обмеження поширюються на перекази з інших фінансових установ на картку монобанку. Клієнти онлайн-банку можуть не мати таких обмежень. Національний банк України також зобов’язав банки реагувати на випадки перевищення граничних сум фінансових операцій.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA