Потап знову в центрі скандалу: його звинувачують у зраді України

Зірки

Нещодавно українська співачка Анастасія Приходько опублікувала в Instagram пост, в якому розкритикувала відомого продюсера Потапа. Як повідомляє politeka, приводом для критики стало те, що Потап відпочиває і розважається за кордоном з росіянами, хоча вдома активно підтримує Україну.

Зокрема, Анастасія зазначила, що в Україні Потап співає українською мовою і демонструє патріотичну позицію. Однак, як тільки він перетинає кордон, він раптом розслабляється і тусується з росіянами, навіть плескає з ними в долоні.

“Тож нехай йому і далі вірять, коли він співає українські пісні в Україні. Адже тут у нього можуть бути неприємності за щось інше. А за кордоном він може спокійно плескати в долоні країні-агресору”, – обурилася співачка.

Вона також опублікувала відео з ресторану в Дубаї, де Потап вигукує своє фірмове “Моє око — діамант!”. Це відео раніше опублікувала дружина російського співака Кирила Туриченка, який є уродженцем Одеси, але давно живе і працює в Росії.

Потап знову в центрі скандалу

Побачивши це, відомий блогер Богдан Беспалов висловив думку, що Потап “випускає українські пісні та підтримує Україну тільки тому, що це необхідно”. Насправді ж, на думку Беспалова, Потап тусується з росіянами, чекаючи, коли “все налагодиться”.

“Такі люди, як Потап, дуже небезпечні, тому що вони грають на руку ворогу”, – підкреслив блогер. Він також заявив, що спроби його колег виправдати Потапа не пройдуть, оскільки йому “погрожував Кадиров”.

“Явно не від страху Потап відпочиває в Дубаї з росіянами”, – резюмував Беспалов.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA