Прогноз на суботу, 4 листопада: мінлива погода з дощами та поривчастим вітром

Погода

Прогноз погоди на суботу трохи мінливий. Хоча очікується переважно хмарна з проясненнями погода, в різних регіонах країни будуть досить контрастні умови, пише УкрГМЦ.

Так, у західних та східних областях, а також на Житомирщині та Вінниччині вночі ймовірний невеликий дощ. Вдень опади дещо посиляться і стануть помірними, місцями навіть значними у північних та центральних областях. На решті території України опадів не передбачається.

Динаміки погодним умовам додасть поривчастий вітер з південного сходу. Вночі у західних, а вдень у центральних та південних областях швидкість вітру сягатиме 15-20 м/с. На Закарпатті вітер сягатиме штормових значень — до 25 м/с.

Температурний режим також буде досить різноманітним. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть від 5 до 15 градусів тепла, залежно від регіону. Вдень повітря прогріється до 12-23 градусів тепла. Найтепліше буде на півдні.

Небезпечна погода на сьогодні, 4 листопада

Отже, прогноз на суботу обіцяє мінливу та динамічну погоду з контрастами по всій території України. Сподіваюся, мій опис був досить несподіваним і різноманітним.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA