Прогноз погоди в Україні на 7-9 листопада

Погода

Спробуємо розібратися, які погодні умови чекають на нас в Україні з 7 по 9 листопада.

7 листопада без опадів. На щастя, дощі обіцяють лише на Закарпатті та в Карпатах. Температура повітря вночі коливатиметься від +3°C до +8°C, на узбережжі морів прогріється до +12°C, а вдень буде від +11°C до +16°C. Ще більше тепла очікується на півдні країни, де стовпчики термометрів піднімуться від +15°C до +20°C, про це повідомляє УкрГМЦ.

Зазвичай в такі моменти нас цікавить вітер. Починаючи з південно-західного, він поступово змінюватиметься на північно-західний і принесе швидкість від 5 до 12 метрів за секунду. Проте варто пам’ятати, що завтра в Карпатах та в четвер у східних і південно-східних областях можливі пориви вітру 15-20 метрів за секунду.

А що ще готує нам майбутнє? 8-9 листопада очікуються дощі. Вночі в Карпатах можливий мокрий сніг, а вдень 9 листопада у більшості областей, за винятком сходу, опади припиняться. Щодо температури, то вночі +1°C – +6°C, вдень +6°C – +13°C, у південній частині країни вночі +7°C – +12°C, вдень +13°C – +19°C 8 листопада, а 9 листопада +9°C – +14°C.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA