Скандальна поява іспанської зірки на церемонії нагородження

Зірки

У четвер у Мадриді відбулася престижна церемонія нагородження Genz Awards 2023. Як повідомляє ТСН, це щорічна подія, яка відзначає досягнення молодих талантів у сфері медіа та індустрії розваг. Хоча захід присвячений молодим зіркам, церемонію часто відвідують і старші знаменитості.

Однією з найбільш обговорюваних гостей цьогорічної церемонії стала 45-річна іспанська радіоведуча та сценаристка Генар Альварес. Вона привернула увагу своїм скандальним вибором вбрання: Альварес з’явилася в сексуально відвертому вбранні.

Перед камерами жінка з’явилася в яскраво-червоних шкіряних чоботях на високих підборах і синьому оксамитовому костюмі, що складався з короткого жакета з глибоким декольте і мінішортів з розрізами. Однак найбільшу увагу привернула біла атласна сорочка без бюстгальтера, розстебнута майже до пупка, демонструючи відверте декольте.

Генар Альварес

Цей одночасно елегантний і провокаційний образ доповнювали масивні золоті прикраси: ланцюжок на шию, сережки-обручі та каблучки з великим камінням. Макіяж зірки — яскравий і сміливий: чорна підводка, рум’яна і червона помада.

Багато хто вважає, що для заходу, орієнтованого на молодь, Альварес обрала занадто відвертий образ. Однак її прихильники стверджують, що вона просто хотіла продемонструвати жіночу впевненість і сексуальну свободу. Хай там як, цей образ точно став одним з найбільш обговорюваних моментів вечора.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA