Соломія Вітвіцька відверто розповіла про стосунки з росіянином

Зірки

Відома телеведуча Соломія Вітвіцька, яка зазвичай неохоче ділиться подробицями особистого життя, нещодавно зізналася у романі з росіянином. Ця несподівана інформація прозвучала під час інтерв’ю зі Славою Дьоміним на YouTube-шоу “Слава+”.

“Коли мені було 20 років, я зустрічалася з росіянином. Тоді я думала, що ми були закохані, але зараз я в цьому не впевнена. Можливо”, – лаконічно прокоментувала Вітвіцька.

Далі ведуча з полегшенням зізналася, що рада, що вони розірвали стосунки багато років тому. Адже її чоловік був родом з Росії, і зараз у них могли виникнути серйозні розбіжності на політичному ґрунті через події останніх років.

Як пояснила Соломія, вона розлучилася з чоловіком-росіянином після того, як вони переїхали в різні країни і їхні стосунки не витримали відстані. “Я дуже переживала, але зараз розумію, що це круто”, – підсумувала зірка.

В іншій частині інтерв’ю Вітвіцька також зізналася, що зараз її серце знову зайняте, і вона закохана. Щоправда, ім’я свого нового обранця вона поки що тримає в секреті.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA