Співачка Віра Брежнєва звернулася до своїх шанувальників із загадковим проханням

Зірки

Колись енергійна і промениста зірка виглядає виснаженою. Зміни у зовнішності та поведінці Віри Брежнєвої вже давно турбують шанувальників.

Розлучення співачки та її чоловіка, композитора Костянтина Меладзе, відбулося незабаром після початку війни в Україні. Шанувальники вирішили, що пара не змогла подолати свої політичні розбіжності, оскільки музикант все ще мав бізнес у росії. Однак згодом виявилося, що їхній шлюб ніколи не був ідеальним.

Спалахи гніву і насильства були складовою частиною стосунків, які від початку були засновані на брехні. Блондинку досі засуджують за жорстоке поводження з колишньою дружиною музиканта. Вона благала розповісти правду, але Віра заперечувала будь-які стосунки з Костянтином, окрім творчих.

Зараз розлучена зірка продовжує вдавати з себе жертву, публікуючи пацифістські пости та скаржачись на “злих” людей. Нещодавно вона прокоментувала заголовки новин, в яких її стан виглядав жалюгідно.

“Звичайно, я це бачила. Дякую небайдужим. Але ви ж розумні. Ви розумієте, на що розраховані такі заголовки. Краще пройдіть повз і побажайте мені здоров’я”, – написала співачка.

Віра Брежнєва звернулася до своїх шанувальників

Багато хто сприйняв це як натяк на серйозні проблеми. Нібито улюблениця вирішила таким чином поділитися поганими новинами. Залишається тільки сподіватися, що слова Віри були неправильно зрозумілі надто чутливими шанувальниками.

Джерело: “Інстаграм

Джерело фото: create.vista.com
PROUA