“Ситуація для окупантів скоро перетвориться на пекло”: Тарологиня розповіла, коли звільнять Херсонщину

Гороскоп

Стелла, тарологиня, яка практикує таро в Чорнобаївці, поділилася своїм баченням майбутнього Херсонщини до кінця цього року. Звільнення цього регіону вона пов’язує з великою подією, яка докорінно змінить ситуацію на фронті. Про це провидиця розповіла в ефірі каналу Kostylov Online.

За словами Стелли, є ймовірність, що українська армія звільнить Херсонщину до кінця 2023 року. “Україна знаходиться під впливом 5-го аркана, який вказує на повернення окупованих земель. Також є 4 Мечів, карта стабільності та призупинення активних дій. Херсонська область велика, тому ЗСУ, швидше за все, зможуть звільнити населені пункти ближче до обласного центру. Села і містечка поблизу Криму ще деякий час залишатимуться під контролем окупантів”, – сказала провидиця.

При цьому вона додала, що хоча росіяни мають багато техніки та ресурсів, їм все одно важко на передовій і вони зазнають великих втрат. “Ситуація для них скоро перетвориться на хаос. Вони не можуть відступити, бо постійно отримують підкріплення, але перебувати там для них справжнє пекло”, – каже віщунка.

Тарологиня Стелла / Фото: Скріншот з YouTube

Стелла вважає, що окупанти ще деякий час триматимуть оборону захоплених позицій. Однак протримаються вони недовго — не понад рік. І причина не в ресурсах, а в якійсь події, яка все змінить. “Згідно з цими картами, все піде не так. Мова не про можливості, а про те, що може статися хаос, непередбачувані речі, глобальні зрушення. Окупанти зрозуміють, що немає сенсу залишатися в цьому напрямку”, – резюмувала віщунка.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA