Таємниче повідомлення від зниклої дружини: Вона в пеклі?

Життя

Одного разу чоловік отримав повідомлення від своєї дружини, яка зникла в Єкатеринбурзі пів року тому. Зміст повідомлення був дивним і тривожним. Жінка попереджала чоловіка, що перебуває в пеклі. Важливою інформацією про ситуацію поділилася мати зниклої жінки, на ім’я Наталя.

За словами матері зниклої жінки, подібне повідомлення отримав і другий чоловік її дочки, за якого вона вийшла заміж у 2022 році. Після одруження жінка переїхала з Омська до Єкатеринбурга. Важливо зазначити, що у росіянки є донька від першого шлюбу, яка проживає з батьком. Жінка регулярно відвідувала доньку.

Другий чоловік зниклої жінки зізнався тещі, що в день її зникнення у них виникла суперечка. Однак ділитися інформацією про зникнення росіянки він не поспішав — про це стало відомо лише через три місяці.

Мати зниклої росіянки припустила, що зникла дівчина могла поїхати до Омська, і вирішила встановити контакт зі своїм зятем. За наполяганням чоловіка вона звернулася до волонтерів і поліції. Перші дні пошуків показали, що 26 липня камери спостереження зафіксували росіянку в Єкатеринбурзі. Однак з цього моменту її місце перебування стало невідомим.

13 жовтня чоловік вирішив звернутися до дружини з проханням повідомити про її місце перебування. Відповідь, яку він отримав, шокувала його. Жінка повідомила, що перебуває в пеклі та позбавлена можливості спілкування. Під час листування в месенджері вона покликала на допомогу і пообіцяла зателефонувати наступного дня після 9 ранку. Росіянка просила чоловіка приїхати за нею, але не вказувала, де вона перебуває. Вона також попросила його нікому нічого не розповідати, оскільки стверджувала, що в іншому випадку її можуть вбити. Після цього повідомлення жінка перестала виходити на зв’язок.

Звернувшись до омських правоохоронців, мати зниклої попросила допомогти знайти її доньку.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA