Таємниці жіночого здоров’я: які продукти шкодять вашій красі та внутрішньому стану

Здоров'я

Існують певні продукти, з якими, на думку дієтологів, жінкам слід бути особливо обережними. Серед них фахівці називають макарони, рис, цукор, маргарин і смажену їжу.

Смажені продукти, на думку експертів, які висловили свою думку в пресі, можуть негативно впливати на роботу шлунка і кишківника, а також сприяти виникненню целюліту і проблем зі шкірою. Вживання смаженої їжі може підвищити рівень інсуліну в підшлунковій залозі.

Це, своєю чергою, може призвести до активації вироблення чоловічих гормонів, відомих як андрогени, які стимулюють функцію сальних залоз, що призводить до збільшення вироблення шкірного сала. Забруднені пори шкіри стають привабливою зоною для бактерій, що може сприяти розвитку запалення та акне.

Що стосується макаронних виробів і білого хліба, то надмірне споживання цих продуктів може призвести до проблем із серцево-судинною системою, особливо у жінок. Дослідження показали, що жінки, які є великими шанувальницями макаронних виробів і білого хліба, вдвічі частіше страждають від серцево-судинних захворювань. Вживання макаронних виробів, як і інших борошняних продуктів, може призвести до підвищення рівня глюкози в крові.

Це може бути особливо небезпечно для жінок, оскільки процеси регуляції рівня глюкози в їхньому організмі часто посилюються під впливом статевого гормону естрогену. Порушення нормального балансу цукру в крові може негативно позначитися на здоров’ї жіночого серця.

Дієтологи рекомендують обирати дієтичні варіанти хліба, висівки та чорний хліб, які багаті на клітковину.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA