Таємниця розлучення братів Меладзе: Що сталося з Валерієм та Альбіною Джанабаєвою?

Зірки

В останні місяці ходили гучні чутки про розлучення братів Меладзе та їхніх дружин. Віра Брежнєва підтвердила своє розставання з Костянтином, але про Валерія та Альбіну Джанабаєву було ще більше таємниць.

Громадськість була шокована тим, що Валерій нещодавно провів цілий день на весіллі своєї колишньої дружини Ірини. Ця подія відбулася на весіллі їхньої дочки Інги та її нареченого Микити. Звичайно, батьки не могли пропустити такий важливий момент у житті доньки.

Ірину зустрічали молодість і надія на щасливе майбутнє доньки: “Все пройде, і смуток, і радість, все пройде, так влаштований світ, все пройде, треба тільки вірити, що кохання триватиме вічно…” Успіхів вам, хлопці! Бог вам в поміч!” привітала молодих Ірина.

Хоча це не означає, що Валерій “зійшовся” з колишньою дружиною, прихильники сім’ї Меладзе радіють його зближенню з рідними та вважають, що Ірина була для нього набагато кращою парою, ніж Альбіна Джанабаєва. Одна з жінок в Telegram висловлює свої думки: “Чому чоловіки завжди вибирають молодих жінок? Ірина красива, елегантна, з королівським поглядом… Що може запропонувати ця Джанабаєва в порівнянні з нею?”.

Це справді заплутане і різноманітне дослідження стосунків братів Меладзе з їхніми дружинами, яке залишає читачів з нетерпінням чекати, що ж буде далі”.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA