Телець може розраховувати на премію, Близнюкам запропонують вигідний проєкт: Гороскоп на 20 жовтня 2023 року

Гороскоп

“В аптеці: “Мені калій, будь ласка”. “Вам йодистий чи ціанистий”? “А в чому різниця”? Та кілька копійок”. Сприятливий момент для розв’язання питань, пов’язаних із грошовими розрахунками, наприклад, оформлення кредиту. Але ретельно все сплануйте і продумайте.

Овен

Продуктивним буде рішення провести якийсь час на самоті. Це дасть можливість зосередитися і зрозуміти свої справжні наміри.

Телець

“Фірма візьме на роботу людину, впевнену, що не в грошах щастя”. Можна розраховувати на премію або підвищення по службі.

Близнюки

Зірки пророкують поліпшення ситуації у фінансовій сфері. Вам можуть запропонувати потенційно вигідний проєкт.

Рак

Єдине, що може перешкодити вам відсвяткувати тріумф наприкінці робочого дня — це сумнів у власних силах. Фортуна на вашому боці, дійте.

Лев

“Допомога психолога — це чудово, але просто покричати матом набагато дешевше”. Влаштуйте день емоційного розвантаження.

Діва

Не варто відмовлятися від нових зобов’язань, оскільки разом із ними з’являться і перспективні можливості. Ваше життя може перейти на якісно інший рівень.

Терези

Непереборне бажання неодмінно наполягти на своїй думці загрожує конфліктом на рівному місці. Іноді корисніше поступитися.

Скорпіон

Чудовий день для спілкування. Самотнім Скорпіонам зірки обіцяють випадкову зустріч, яка може стати початком серйозних стосунків.

Стрілець

Зірки віщують успіх у врегулюванні всіх питань, так чи інакше пов’язаних із грошима. Хороший момент для складання бізнес-плану або розумних інвестицій.

Козеріг

“Після консультації психолога мені вдалося повернути чоловіка в сім’ю, в якій він виріс”. На перший план може вийти владнання сімейних питань.

Водолій

Якщо ви потрапили в якусь безвихідь, найкраще, що можна зробити, — це поглянути фактам в очі й оцінити реальний стан речей.

Риби

Людина, яка нещодавно з’явилася у вашому оточенні, може бути зовсім не такою простою, як хоче здаватися. Придивіться до неї уважніше.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA