Тельці в розквіті, Терези під прицілом: Гороскоп на 19 жовтня 2023 року

Гороскоп

У гороскопі на 19 жовтня 2023 року астролог радить знакам зодіаку слідувати своїм інстинктам, щоб із гідністю пройти всі випробування і труднощі цього дня.

Астролог зазначила, яким знакам слід бути вкрай уважними й обережними в цей період, бо зірки обіцяють їм проблеми. Вона також розповіла, кому пощастить цього дня, і таких знаків, до слова, теж чимало.

Овен (21 березня – 19 квітня)

На Овнів чекає поганий день 19 жовтня. Усі справи даватимуться їм важко, не виключені грошові проблеми. Всесвіт ніби вирішив перевірити Овнів на міцність, зібраність і цілеспрямованість. Ділові зустрічі та переговори можуть бути зірвані в цей період через вплив якоїсь людини, яка дасть Овнам неправдиву пораду.

Телець (20 квітня – 20 травня)

У Тельців 19 жовтня обіцяє пройти на високих нотах. Усі справи їм вдаватимуться, матеріальних труднощів не передбачається. Велика ймовірність того, що якась важлива людина зробить їм вигідну пропозицію. Не варто ухвалювати рішення зопалу, краще все ретельно обміркувати та вірити у власні сили.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюкам слід приготуватися до непростого дня 19 жовтня. Цілком можливо, що деякі їхні плани будуть зірвані, не виключені також матеріальні збитки. Близнюкам слід виконувати свої зобов’язання і домовленості. В особистому житті також можливі сварки та скандали. Потрібно бути уважнішими до своєї другої половинки.

Рак (22 червня – 22 липня)

Незалежно від того, що на Раків чекає день, сповнений різних коригувань планів, цим людям вдасться зробити дуже багато. Головне — проявити дипломатичні здібності та спрямувати свою енергію в правильний напрямок. Тоді кінцевий результат зусиль Раків дуже їх потішить.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам Тамара Глоба обіцяє не найкращий день, особливо в плані ділової активності. Велика ймовірність зриву деяких планів. Не варто слухати чужі поради — вони можуть виявитися помилковими. Представникам знаків доведеться також вирішувати кілька невирішених проблем, які вийдуть на перший план. В особистому житті Левам необхідно задуматися про духовний розвиток.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам Тамара Глоба прогнозує сприятливий день у багатьох аспектах. Особливо добре в цей час проводити різні ділові зустрічі та переговори. Деякі Діви можуть провести цей день дуже весело, в компанії друзів і близьких. Дуже важливо в цей час приділити увагу своїм батькам, цілком імовірно, що вони потребують допомоги Дів.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

На Терезів чекає небезпечний і несприятливий період у плані здоров’я. Велика ймовірність розвитку серйозних захворювань, посилення хронічних хвороб, нервових стресів. Не варто з’ясовувати стосунки з дорогою для них людиною, оскільки дрібна сварка може перерости у великий скандал і повний розрив стосунків.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам не завадить підвищена пильність і обережність. Не можна розповідати близьким про свої плани та проблеми, краще впоратися з ними самотужки. Є ризик, що хтось зі знайомих побажає вдертися у внутрішній світ Скорпіонів, щоб порушити їхній спокій. У другій половині дня Скорпіонам слід влаштувати невелике свято для своїх близьких.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям зірки обіцяють цілком сприятливий і плідний період. Їм вдаватимуться різні комерційні угоди, навіть вельми ризикові. Другу половину дня Стрільцям потрібно присвятити своєму здоров’ю і підтримці гарної форми. Варто також зазначити, що сни, які наснилися Стрільцям цього дня, виявляться віщими, і, найімовірніше, принесуть щастя.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерогам Тамара Глоба обіцяє цілком сприятливий день 19 жовтня, особливо в плані спілкування з коханою людиною. Інтуїція, особиста чарівність і комунікабельність будуть загострені у Козерогів у цей період. Це дасть їм можливість із легкістю долати всілякі перешкоди, які можуть періодично виникати на їхньому шляху.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям зірки обіцяють дуже небезпечний і несприятливий день. Не виключені великі розбіжності з коханою людиною, аж до розриву стосунків. Також Тамара Глоба радить Водоліям приділити увагу своєму здоров’ю в цей час, оскільки є ризик підхопити досить серйозне захворювання, яке буде дуже складно вилікувати.

Риби (19 лютого – 20 березня)

На Риб чекає непростий період. Велика ймовірність виникнення розбіжностей з близькими, а також Риби можуть потрапити у вельми складну і незручну ситуацію. Врегулювати проблеми можна, тільки ось важко відшукати правильний варіант, перед цим можна зробити безліч прорахунків і помилок.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA