TikTok наступає на п’яти YouTube: Тестується 15-хвилинне завантаження відео

Життя

Популярний додаток для коротких відео TikTok почав тестувати можливість завантажувати 15-хвилинні ролики. Про це повідомляє unn.

Тестування проходить у певних регіонах і доступне лише обмеженій групі користувачів. Інші деталі поки не розголошуються.

Нова функція збільшить ліміт тривалості відео з 10 до 15 хвилин. Першим цю зміну помітив експерт з соціальних мереж Метт Наварра. Він опублікував знімок з екрана з повідомленням про можливість завантажувати довші відео як зі смартфонів, так і з комп’ютерів.

Спочатку TikTok асоціювався виключно з короткими відео. Але з часом платформа почала розширювати межі тривалості. У лютому 2022 року компанія збільшила максимальну тривалість до 10 хвилин. До цього існував 60-секундний ліміт.

Це нововведення дозволить користувачам ділитися довшим контентом, наприклад, рецептами, майстер-класами, навчальними посібниками тощо. Раніше користувачам доводилося розбивати такі відео на частини.

Ця зміна робить TikTok прямим конкурентом YouTube. Очевидно, що компанія хоче залучити авторів, які зазвичай публікують там довгі відео.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA