Ціни на газ в Україні: що чекає на українців у листопаді

Життя

В Україні вже розпочався опалювальний сезон, тому питання цін на газ дуже хвилює багатьох. Українців цікавить, чи зміняться тарифи на газ у листопаді та скільки доведеться платити за його споживання, повідомляє сайт oboz.ua.

За повідомленнями ЗМІ, з 1 листопада ціна на газ для населення залишиться такою ж, як і в жовтні. Існують різні тарифи та постачальники природного газу, різниця між якими може становити до 2 гривень. Відомо, що більшість українців купують газ у НАК “Нафтогаз України” – близько 12,4 млн українських домогосподарств, або 98% населення.

Тариф “Нафтогазу” становить 7,96 грн за 1 кубометр, і ця ціна залишиться в листопаді. Але вибір постачальника газу залишається, тож можна обрати компанію з найвигіднішими умовами. Вартість 1 кубометра газу в різних компаніях коливається від 7,7 грн до 9,99 грн.

Ці тарифи діятимуть до 1 травня 2024 року, тому поки що змін не передбачається. Для того, щоб розрахунки у квитанціях були коректними, необхідно щомісяця з 28 по 5 число вносити показання лічильника. Якщо ви тимчасово не проживаєте у квартирі, але не плануєте відключати газ, вам все одно слід надавати регулярні дані про споживання.

Таким чином, у листопаді суттєвих змін у ціні на газ для населення не очікується. Українці зможуть купувати блакитне паливо за поточними тарифами.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA