“Відставка” Залужного: чиє “надійне джерело” поширило фейк?

Життя

Останнім часом в інформаційному просторі з’явилася інформація про можливі кадрові зміни у Збройних силах України. Зокрема, народний депутат Володимир Ар’єв опублікував інформацію про нібито готовність міністра оборони Рустема Умерова внести подання про відставку Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Ця заява викликала реакцію з боку вищого керівництва держави. У своєму зверненні міністр Умеров наголосив, що деякі політики намагаються посіяти розбрат в українському суспільстві, що грає на руку російській пропаганді. Він підкреслив, що зараз головне — об’єднатися навколо завдання захисту і зміцнення української держави.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук також прокоментував ситуацію, зазначивши, що деякі депутати занадто переймаються власним піаром, нехтуючи національною безпекою.

Нагадаємо, що після оприлюднення своєї заяви народний депутат Ар’єв видалив відповідний пост та опублікував спростування. Таким чином, питання можливих кадрових змін у військовому командуванні залишається відкритим.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA