З 21 по 23 листопада в Україні очікується нестійка та прохолодна погода з дощем та снігом

Погода

У вівторок, 21 листопада, у західних, Житомирській та Вінницькій областях пройде невеликий мокрий сніг та дощ, що спричинить ожеледицю на дорогах. В інших регіонах істотних опадів не передбачається. Як повідомляє УкрГМЦ, температура вночі 1-6 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. У західних та південно-західних областях температура вночі очікується від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень 3-8 градусів тепла. В Одесі та Криму вдень потеплішає до 11 градусів тепла.

У середу, 22 листопада, на більшій частині території України пройде сніг, на півдні — дощ. У західних та центральних областях, а також на Запоріжжі існує ймовірність налипання мокрого снігу та ожеледі, тому на дорогах знову буде ожеледиця. Температура повітря у північних областях вночі та вдень 1-6 градусів морозу, на сході 3-10 градусів морозу. На решті території країни очікується від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, у південних областях вночі 0-5 градусів морозу, вдень 3-10 градусів тепла.

У четвер, 23 листопада, погода буде по-зимовому холодною: вночі 6-11 градусів морозу, на північному сході до 14 градусів морозу; вдень 0-6 градусів морозу. У південних областях вночі 0-5 градусів морозу, вдень 1-7 градусів тепла. Місцями пройдуть опади: вночі на південному сході сніг та мокрий сніг, вдень у північних та північно-західних областях — сніг, подекуди з хуртовиною. На дорогах знову ймовірна ожеледиця.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA