Загадкове майбутнє Росії: Олексій Данілов розповідає про надзвичайні події

Україна

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов висловив своє бачення ситуації в Росії, де може відбутися повстання у вагнерівському стилі. Він стверджує, що такого походу на Москву, як у минулому, немає, але в Росії дійсно зростає напруженість, яка може призвести до розколу. В Україні добре знають людей, які впливають на цю ситуацію і процеси, що відбуваються.

“Я вважаю, що це не можна порівнювати з минулими подіями. Ми пам’ятаємо, як у серпні 1991 року розпався СРСР. Те, що зараз відбувається в Росії, схоже на те, що було в 1991 році. Ми вже бачимо там сигнали напруженості, активність певних груп. Ми знаємо, хто за цим стоїть і як це відбувається.

Питання не в тому, чи буде нове повстання в Росії, а в тому, коли це станеться. Ми не можемо передбачити точний час, але ці процеси вже почалися. І на сьогодні ми бачимо, що ситуація розвивається саме за таким сценарієм. Що стосується Рамзана Кадирова, то стан його здоров’я також може вплинути на цей процес”.

Олексій Данилов також підкреслив, що російські олігархічні групи, які раніше жили у власному світі, тепер не можуть бути спокійними через рішення Путіна розпочати війну.

На запитання, чи готові міжнародні партнери до розпаду Росії, Данилов відповів: “Багато хто зрозумів, що цей процес відбувається: “Багато хто зрозумів, що цей процес вже не можна контролювати та що Росія обов’язково розколеться, і це станеться в наші дні. Жодна сила не зможе цьому перешкодити, оскільки це історичний процес”.

PROUA