Завтра, 20 вересня, прийде атмосферний фронт: що нас чекає в небі та на землі

Погода

Завтра варто очікувати приходу атмосферного фронту, який принесе дещо сприятливіші умови для грибників, хоча й не надто великі. Місцями на заході та півночі України очікується невеликий дощ, особливо в Карпатах та деяких північних областях. На решті території буде сухо, з невеликою хмарністю, що найбільш помітно у Вінницькій області.

Щодо температури, то найвищі показники очікуються на півдні, де стовпчики термометрів покажуть від +25 до +28 градусів. У східних областях, Дніпропетровській та Полтавській, температура буде дещо нижчою – від +23 до +26 градусів. На заході країни, в Київській, Житомирській та Чернігівській областях, буде трохи прохолодніше, температура повітря очікується від +18 до +23 градусів.

Вітер очікується південний та південно-західний, з поривами на півночі.

У Києві 20 вересня очікується збільшення хмарності, можливий невеликий дощ. Вітер посилиться вночі та вранці. Температура повітря у столиці опуститься до +21…+23 градусів.

А от у четвер та п’ятницю можна очікувати майже по-літньому теплу погоду, з температурою повітря від +25 до +27 градусів та без опадів.

PROUA