Зеленський: російський флот більше не контролює Чорне море

Життя

Президент України Володимир Зеленський нещодавно взяв участь в онлайн-зустрічі парламентського саміту “Кримської платформи” у Празі. Під час свого виступу він заявив, що Збройні сили України незабаром встановлять повний вогневий контроль над Кримським півостровом і прибережними водами Чорного моря.

Зеленський зазначив, що багато політиків сумнівалися в можливості повної деокупації України через Крим, оскільки Чорноморський флот Росії нібито мав повний контроль над Чорним морем. Однак зараз ці ілюзії розвіялися, оскільки кораблі окупантів більше не можуть вільно плавати в північно-західній частині Чорного моря і поступово залишають Крим.

Президент нагадав про нещодавню заяву Путіна про намір створити нову базу Чорноморського флоту Росії в окупованій Абхазії, щоб уникнути атак ракетами та безпілотниками Збройних сил України. Зеленський додав, що для російської армії більше немає безпечного місця ні в Криму, ні на окупованому Чорноморському та Азовському узбережжі.

Таким чином, Зеленський висловив упевненість, що українські військові незабаром отримають повний контроль над Кримом і прибережними водами. Це значно послабить позиції російських окупантів.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA