Зеленський VS Залужний: Подоляк розставив крапки над “і”

Життя

Нещодавня стаття в The New York Times про можливі непорозуміння між президентом України Володимиром Зеленським та генералом Валерієм Залужним викликала резонанс у суспільстві. Це питання стало предметом палкої дискусії під час телемарафону, який відбувся у вівторок, 7 листопада, і на нього звернув увагу Михайло Подоляк, радник Адміністрації Президента України.

Як повідомляє ТСН, за словами Подоляка, між президентом і головнокомандувачем Збройних сил не може бути розколів, оскільки Зеленський як верховний головнокомандувач об’єднує всіх і приймає рішення, спираючись на дані розвідки та Генерального штабу. Політик підкреслив, що позиції президента і військового командування зараз повністю синхронізовані.

На думку Подоляка, поширення чуток про розкол лише грає на руку ворогу. Це робиться для того, щоб деморалізувати суспільство, посіяти недовіру серед міжнародних партнерів, створити враження слабкості України, щоб змусити до переговорів на умовах Росії.

Так, представник ОП назвав безпідставною інформацію про конфлікт у військовому командуванні. На його думку, такі публікації є спробою дестабілізувати ситуацію в країні та не відповідають дійсності. Україна продовжує надавати скоординовану відсіч російській агресії.

Джерело фото: create.vista.com
PROUA